Ubytování

Ubytování, služby sklepu a penzionu

Sklep

V přízemí sklepu se nachází vstupní vestibul s posezením pro cca 14 osob s krbem a WC. Tento prostor je možné použít i pro úschovnu kol nebo prostory pod penzionem, které jsou pro tyto účely vyhrazeny. V podkroví sklepu je kompletně vybavená kuchyně, barový stůl, sprchový kout a ložnice (4x lůžko popř. i možnost přistýlky, digi TV, skříň a připojení Wi-fi free).

Penzion

Ubytování v celkem pěti pokojích s vlastním soc. zařízením s celkovou kapacitou 17 lůžek. V prvním patře se nachází 3 pokoje. V prvním pokoji jsou 4 lůžka a vybavená kuchyně. Ve druhém se pak nachází 6 lůžek (je rozdělen na dva samostatné pokoje po 2 a 4 lůžkách) a vybavená kuchyně. Třetí pokoj je dvojlůžkový. Z chodby v prvním patře se vstupuje na venkovní terasu, která je volně přístupná pro hosty penzionu k odpočinku a posezení u sklenky vína.

V přízemí se nacházejí další dva dvoulůžkové pokoje s koupelnou a soc. zařízením, skříňí a připojení Wi-fi free. S možností využít plně vybavenou kuchyni ve společenské místnosti, která je vzdálena asi 5m. Společenská místnost se nachází v suterénu penzionu spolu s prostory pro úschovu jízdních kol. Možnost vstupu na krytou terasu s grilem.

Před sklepem a penzionem je vyhrazeno 5 parkovacích míst, před objektem je zahradní posezení s možností opékání a grilování. Možno zapůjčení turistických a cyklistických map okolí a doprava hostů a cyklistů dle potřeb. V průběhu celého pobytu Vám budeme nápomocni radou i pomocí při plnění Vašich přání.

Pobyt u nás začíná přivítáním hostů s možností malé degustace vín ve kvelbeném sklepu.

Sklep v sousedství

Ubytování ve dvou samostatných pokojích s oddělenými postelemi. Kompletně vybavenou kuchyní s jídelním stolem a vlastním sociálním zařízením. Do objektu je bezbariérový přístup.

Naše vinaření

Nejsme komerční vinařství, jsme typičtí malovinaři jakých je i dnes na jižní Moravě tisíce. Hospodaříme na dvou malých vinicích o počtu keřů (hlav) 1100 celkem. Produkce vín ročně se pohybuje + – asi 2000 litrů. Vína nedodáváme a neprodáváme do žádných obchodních sítí. Naše vína jsou vyráběna co nejjednodušší technologií, tzv. sedlácká. Jsou určena ke spotřebě přímo na místě, proto nemusí být ošetřována z důvodů nešetrného zacházení při dopravě v nevhodném počasí, skladování a distribuci. Veškerá produkce je pro potřeby rodiny, přátel a nezávazné degustace v případě zájmu hostů penzionu. Můžeme nabídnout 5 odrůd bílých, 3 odrůdy červených, ty nabízíme i v růžové variantě.

Ceník ubytování:

Ceny a volné termíny jsou uvedeny na www.Booking.com

Aktuální obsazenost si můžete ověřit na telefonu a e-mailu.

Po zamluvení termínu požadujeme uhrazení zálohy na náš účet (30% z celkové ceny pobytu), a to do tří dnů od rezervace.

(Zpráva pro příjemce uvádějte = Vaše jméno a příjmení)

Číslo účtu: 144 0096 389 / 0800
Záloha je v případě zrušení pobytu nevratná.