Hrozen

Kontaktní údaje:

Jaroslav Koneček

696 19 Mikulčice

IČ:13681052
tel.:+420 606 639 787
email:jaroslav.konecek@seznam.cz

Číslo účtu: 212 556 182 / 0300

Aktuality

Výměna odkazů

Hydraulika Miroslav Lesák - Oprava a výroba hydraulických válců - přímočarých hydromotorů. Oprava a prodej stavebních a zemních strojů, obráběcí a svářečské práce.

Montpetrol - Montáž plynovodů, ropovodů a pozemních zásobníků plynu a ropy. Montáž ocelových konstrukcí, výroba tlakových nádob stabilních.

Hydroizolace Florus - Izolace střech, zateplování střešních plášťů, klempířské práce, pokládka asfaltových šindelů, izolace, sanace.

Roflex – fasádní studio - se zabývá tónováním interiérových a fasádních barev, tenkovrstvých fasádních omítek a mícháním dekorativních omítek.

Reality Filler - Realitní kancelář. Na základě nabídek svých klientů zabezpečujeme reality a finanční poradenství.

Kovax - držáky satelitních a internetových antén - Zabýváme se výrobou kovového zboží, především pak výrobou držáků satelitních a internetových antén.

Reality TeMi CZ - Realitní kancelářv naší nabídce najdete k prodeji byty, rodinné domy, pozemky, chaty, chalupy, novostavby, komerční objekty, ale i pronájmy bytů, domů a nebytových prostor.

Mikulčice - ubytování v rodinném Penzionu U Kostela.

Autolakovna Veselý - lakování osobních automobilů, užitkových automobilů, motocyklů – kapotáže, nádrže, technologických a konstrukčních celků...