Hrozen

Kontaktní údaje:

Jaroslav Koneček

696 19 Mikulčice

IČ:13681052
tel.:+420 606 639 787
email:jaroslav.konecek@seznam.cz

Číslo účtu: 212 556 182 / 0300

Aktuality

Ubytování, služby sklepu a penzionu

SKLEP

V přízemí sklepu se nachází vstupní vestibul s posezením pro cca 20 osob s krbem a WC. Tento prostor je možné použít i pro úschovnu kol nebo prostory pod penzionem, které jsou pro tyto účely vyhrazeny. V podkroví sklepu je kompletně vybavená kuchyně, barový stůl, sprchový kout a ložnice (4x lůžko popř. i možnost přistýlky, digi TV, skříň a připojení Wi-fi free).

PENZION

Ubytování v celkem pěti pokojích  s vlastním soc. zařízením s celkovou kapacitou 17 lůžek. V prvním patře se nachází 3 pokoje. V prvním pokoji jsou 4 lůžka, ve druhém se pak nachází 6 lůžek (je rozdělen na dva samostatné pokoje po 2 a 4 lůžkách). V třetí pokoj je dvojlůžkový. Z chodby v prvním patře se vstupuje na venkovní terasu, která je volně přístupná pro hosty penzionu k odpočinku a posezení u sklenky vína.

V přízemí se  nacházejí  další dva pokoje(dvojlůžkový a třílůžkový). Pokoje  jsou vybaveny kuchyňkou, jídelním stolem, koupelnou a soc. zařízením, digi TV, skříňí a připojení Wi-fi free. V suterénu penzionu se pak nachází společenská místnost a prostory pro úschovu jízdních kol.

Před sklepem a penzionem jsou vyhrazena 3 parkovací místa, před objektem je zahradní posezení s možností opékání a grilování. Možno zapůjčení turistických a cyklistických map okolí a doprava hostů a cyklistů dle potřeb. V průběhu celého pobytu Vám budeme nápomocni radou i pomocí při plnění Vašich přání.

Pobyt u nás začíná přivítáním hostů s možností malé degustace vín ve kvelbeném sklepu.

Ceník ubytování:

Ceny a volné termíny jsou uvedeny na www.Booking.com

Aktuální obsazenost si můžete ověřit na telefonu a e-mailu.


Po zamluvení termínu požadujeme uhrazení zálohy na náš účet (30% z celkové ceny pobytu), a to do tří dnů od rezervace.

(Zpráva pro příjemce uvádějte = Vaše jméno a příjmení)

Číslo účtu: 144 0096 389 / 0800
Záloha je v případě zrušení pobytu nevratná.